Current News

2023-10-15

FINAŁ LIGI RUNMAGEDDONU JURAPARK BAŁTÓW (14-15.10.2023)

ZPC FLIS na Finałowym Etapie Ligi Runmageddonu w Juraparku Bałtów 2023

Jesteśmy dumni, że jako sponsorem wydarzenia, mogliśmy uczestniczyć w emocjonującym i trudnym finale Ligi Runmageddonu 2023, który odbył się w malowniczym Juraparku Bałtów 14 i 15 października. Wspierając tę niezwykłą imprezę, ZPC FLIS z przyjemnością obserwował wyjątkową pasję i determinację uczestników.

Runmageddon, to wyjątkowy cykl zawodów, który łączy w sobie ducha rywalizacji, wytrwałość oraz miłość do przygód na świeżym powietrzu. Warto podkreślić, że jest to nie tylko wyjątkowa okazja do sprawdzenia swoich umiejętności fizycznych, ale również znakomita zabawa dla wszystkich miłośników aktywnego trybu życia.

Finał Ligi Runmageddonu 2023 to wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło najlepszych zawodników oraz pasjonatów sportu na świeżym powietrzu. Przez dwa dni uczestnicy musieli zmierzyć się z różnorodnymi wyzwaniami, w tym biegami przeszkodowymi, trudnym terenem oraz warunkami atmosferycznymi. Każdy etap przyniósł nowe wyzwania, a uczestnicy musieli pokazać swoją wytrwałość i determinację.

Nasz zespół ZPC FLIS miał okazję wspierać uczestników na trasie oraz dostarczyć im niezbędnych produktów i wsparcia. Byliśmy pod wrażeniem zaangażowania i zapału, którym każdy z uczestników podchodził do swoich wyzwań.

 

<-POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

<-POWRÓT DO AKTUALNOŚCI